24 Temmuz 2006

Hemen kız arkadaş edin evladım!

Axe Coinman


Ben bu işlere bayıldım! Aradaki bağlantı ne kadar basit ve çarpıcı değil mi?

Ama hakkını verelim, bardağa bozuk para atma işinde gerçekten uzman olmuşlar. Tabi bu da kız arkadaşa ne kadar çok ihtiyaçları olduğunu gösteriyor.

Aklımdaki soru şu: Bir kız arkadaş, bütün bunlardan daha mı eğlenceli olacak? :)

Aşağıda da basın ilanları var. İyi seyirler efendim.5 yorum:

 1. ben bu axe reklamına bayıldım.
  pek bi yaratıcı ve eglenceli olmus.

  Deniz katılıyorum; acaba cocugun buldugu kız da aynı tip bi manyak cıkarsa ne yaparlar. Karsılıklı bardaga para atmaya calısırlar artık.

  YanıtlaSil
 2. Oğlan bir kız arkadaş edinir. Sinemaya git, kafeye git, bara git, osuruktan sebeplerden mütemadiyen kavga et...Oğlan bardağa bozuk para attığı günleri deli gibi özlemektedir. Sepet havası çalınır. Oğlan, büyük alışveriş merkezlerinde bozuk para atma gösterisi yaparak, Axe reklamlarında oynayarak voliyi vurur. Mutlu son :)

  YanıtlaSil
 3. ya da oglan sirklerde bu gosteresini yapmaktadır. Bunu gorenler ise biz de yaparız derler. Cocuk sart koyar. "bardaga girmeyen paralar müessesenindir, her atladıgınız turda da bir bardak para kazanırsınız". Tabi pek bi para girmez bardaga. Birinci de girse ikinci de girmez.

  Neyse gun olur devran doner. Bir elenman attıgını sokar attıgını sokar. Sonuc ta bizim eleman butun paaralardan olur. Gelen son cumle "Axe farkı". ve mutsuz son:)

  YanıtlaSil
 4. I say briefly: Best! Useful information. Good job guys.
  »

  YanıtlaSil
 5. there's a poor guy who lives in a train station... he waits for a girl who's coming from alabama... She's singing this song:

  I come from alabama with my bonjo on my knee, I'm going to Louisana ingilizcem burda bitti:)

  Keep up the good work, ne demekse artik:)

  YanıtlaSil